Kontakt

INKOM INSTRUMENTS Co. Spółka Jawna
Waldemar Kuliński & Roman Kłosiński
01-029 Warszawa, ul. Dzielna 21
tel. (22) 636 56 00  
fax (22) 636 56 26
email: inkom@inkom.com.pl
NIP: 524-03-03-889
KRS: 0000010256
REGON: 12191090

Właściciele:
Waldemar Kuliński e-mail: waldemar@inkom.com.pl
Roman Kłosiński e-mail: roman@inkom.com.pl

Sprzedaż:
Tadeusz Jeż e-mail: tadeusz@inkom.com.pl
Urszula Stolarczyk e-mail: urszula@inkom.com.pl

Serwis:
email: serwis@inkom.com.pl
Jacek Łucki e-mail: jacek@inkom.com.pl
Leszek Jurak e-mail: leszek@inkom.com.pl
Rafał Tratkiewicz e-mail: rafal@inkom.com.pl

Księgowość:
Hanna Baczyńska e-mail: hania@inkom.com.pl

 

Nasza firma znajduje się Warszawie w strefie płatnego parkowania. Dla naszych klientów przygotowaliśmy dwa  miejsca parkingowe na prywatnym parkingu przed wejściem do firmy. Wjazd na parking chroniony jest szlabanem. Prosimy zadzwonić na podany na tablicy przed szlabanem numer telofonu, otworzymy zdalnie szlaban.